Create an account

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Task na Quickly Dragony

Witajcie , w tym poradniku przedstawię wam gdzie znajduję się task na Quickly dragony oraz ja go wziąć. 

Co to jest w ogóle ten task i po co mi on ? 

Task system , jest to system który polega na zabiciu 6666 potworów danego typu , za zabiciu tej ilości potworów dostaniemy dostęp do kolejnego Respa tych potworów.

Jest to przydatne gdy inne respy tego potwora są zajęte i nie ma za bardzo gdzie expić , dodatkowo jest to unikalny resp który wymaga wzięcia taska i zabicia dużej ilości tych potworów co oznacza ze ten resp może być mniej oblegany i miejsce gdzie przypadkiem nie zabijamy jakiegoś nowego gracza który dopiero co poznaje mape i przyszedł w miejsce gdzie expisz i wszedł pod twój czar

Task na Quickly dragony znajduję się na Wschodzie miasta Nair (miejsce w czerwonym kwadracie)

[Image: wn3gG5w.png]

Poradnik jak dostać się na wyspę Nair można znaleźć pod tym linkiem - Wyspa Nair Opis

Gdy już dostaliśmy się na wyspę Nair, schodzimy na dół z wieży na której stoi NPC który nas teleportuje

[Image: dhThBFQ.jpg]

I idziemy prosto czy też w dół jak kto woli do schodów na które wchodzimy do góry, gdy wejdziemy na górę będziemy mieli 2 drogi , lewo i prawo , my musimy iść w prawo 

[Image: vWxm0V1.jpg]

Gdy dojdziemy do końca drogi schodzimy piętro na dół , i idziemy prosto aż do rozwidlenia w którym będziemy mieli do wyboru iść w prawo albo dalej prosto

[Image: AD1tQt8.jpg]

My musimy iść prawo

[Image: llWlpzF.jpg]

Gdy poszliśmy w prawo idziemy cały czas prosto aż dojdziemy do kolejnego rozwidlenia w prawo albo w lewo , w tym momencie bez różnicy którą drogę wybierzesz , obydwie prowadzą do quickly dragonów Smile 

Gdy dojdziemy do końca drogi musimy zejść schodami na sam dół 

[Image: JRL02JN.jpg]

W tym momencie znajdujemy się na małym respie quickly , żeby dojść do miejsca tasku musimy iść na wschód tak jak pokazują czerwone linię na mapie poniżej 

[Image: zjYDOJp.png]

Aż dojdziemy do teleporta , wchodzimy w tego teleporta 

[Image: lQx5xD0.jpg]

Po wejściu w teleport ukaże nam sie NPC o nazwie Helenen , rozpoczynamy rozmowę z nim poprzez HI , gdy nam odpowie powtarzamy słowo "misje" które jest w ciemniejszym kolorze gdy on odpowiada , a następnie piszemy "Tak"

A wiec rozmowa wygląda tak: 
TY: HI
NPC : Odpowiedz
Ty: misje
Ty: Tak

[Image: 5jesNtB.jpg]

Gratulacje odebrałeś task na Quickly dragony , po zabiciu 6666 Quickly dragonów dostaniesz dostęp do dodatkowego respa tego potwora  , resp ten znajduje się za tym NPC
Reply

Byłem szukać taska i TP nie znalazłem. Czy jest możliwość że TP znika w jakiejś sytuacji?
Reply

task na quickly jest na bs
Reply

Stary poradnik pisany jak był jeszcze na nair , teraz go przenieśli na blackshire.
Może któregoś dnia znajdę czas aby zaktualizować poradnik
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016