Create an account

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UNIKAT system

(04-26-2021, 09:57 PM)Rian Wrote: Przemyślimy to w takim razie jeżeli mówicie, że z elita jest szybciej jak u palenie u NPC. Jeżeli widzicie taki dyskomfort tzn, że on jest jutro z Bilim o tym porozmawiam ustalimy jakieś szczegóły na ten temat Smile

A tym czasem żeby nie było, że nic nie robimy.

23:45 Zephyr: Witaj glupcze! Czego potrzebujesz? Znalezc droge na old_castle do siedziby szatnaskiego pomiotu mojego brata Zethara?

:O o tym quescie to już takie legendy krążyły nie wierzę
Reply

ten quest jest robiony aktualnie, stary który nie działał miał przenosić gracza na inny świat, ten świat miał być o wiele trudniejszy
Reply

(04-27-2021, 01:27 AM)krecikondexinv99 Wrote: ten quest jest robiony aktualnie, stary który nie działał miał przenosić gracza na inny świat, ten świat miał być o wiele trudniejszy

Drugi świat a właściwie wyzwanie dla hlvl powyżej 1 k lvl wejdzie dopiero po wakacjach.
Reply

Z tym systemem unikatow to nic nie rób jest dobrze jak jest z tym u npc jedynie może możliwość zrobienia uni do +8 chociaż jeżeli jest taka możliwość zrobienia do +7 to tez dobrze, co najwyżej zwiększyć loot uni z bosow nawet tych daily typu gandalf/duriel przeciez to bloknie 400 ek z sio, to każdy to moze zrobic wystarczy pomyslec, itemy na scalenie leca jak woda z potworków przy obecnym locie takze to nie jest jakies duze waste bez przesady a tak to wysra sie tych unikatow zbyt dużo, takie moje zdanie, jakoś od początku ots nie expilem z eq więcej niż +5 a takie jest bardzo łatwo zrobic.
Reply

(04-27-2021, 05:41 PM)susza77 Wrote: Z tym systemem unikatow to nic nie rób jest dobrze jak jest z tym u npc jedynie może możliwość zrobienia uni do +8 chociaż jeżeli jest taka możliwość zrobienia do +7 to tez dobrze, co najwyżej zwiększyć loot uni z bosow nawet tych daily typu gandalf/duriel przeciez to bloknie 400 ek z sio, to każdy to moze zrobic wystarczy pomyslec, itemy na scalenie leca jak woda z potworków przy obecnym locie takze to nie jest jakies duze waste bez przesady a tak to wysra sie tych unikatow zbyt dużo, takie moje zdanie, jakoś od początku ots nie expilem z eq więcej niż +5 a takie jest bardzo łatwo zrobic.

Tylko nie każdy wie o tych bossach i jak tam dojść bierz to pod uwagę. No i zmowu topka będzie solo bić te bossy i spać na unikatach. Ogólnie +5 idzie zrobić, ale już +6 to sobie odpuszczam jak mi scali +5, bo szkoda kasy i czasu
Reply

(04-29-2021, 03:21 PM)Thenarek Wrote:
(04-27-2021, 05:41 PM)susza77 Wrote: Z tym systemem unikatow to nic nie rób jest dobrze jak jest z tym u npc jedynie może możliwość zrobienia uni do +8 chociaż jeżeli jest taka możliwość zrobienia do +7 to tez dobrze, co najwyżej zwiększyć loot uni z bosow nawet tych daily typu gandalf/duriel przeciez to bloknie 400 ek z sio, to każdy to moze zrobic wystarczy pomyslec, itemy na scalenie leca jak woda z potworków przy obecnym locie takze to nie jest jakies duze waste bez przesady a tak to wysra sie tych unikatow zbyt dużo, takie moje zdanie, jakoś od początku ots nie expilem z eq więcej niż +5 a takie jest bardzo łatwo zrobic.

Tylko nie każdy wie o tych bossach i jak tam dojść bierz to pod uwagę. No i zmowu topka będzie solo bić te bossy i spać na unikatach. Ogólnie +5 idzie zrobić, ale już +6 to sobie odpuszczam jak mi scali +5, bo szkoda kasy i czasu

Kasy maci całe BP żaden to argument.
Reply

CC leci jak woda z kranu, nie wiem jak można nie mieć cc przy locie który aktualnie jest. Na spokojnie można odkładać itemy żeby robić unikat resztę sprzedawać, a jak za mało cc to z każdego capa loota odkładać 10/20 tiremek reszta na handel i tyle w temacie lepszy ciezki unikat niz zeby co 2 w mpa +10 biegal.
Reply

(04-25-2021, 08:32 PM)Rian Wrote: Ale czy ktoś mówi, że to ma być łatwe? Podaj jeden powód po za (bo tak bym chciał) Uważam, że losowość bez ingerencji jest najlepszym pomysłem bo nikogo nie faworyzuje. Jak w grze w kości jeden ma drugi gra.

Rian nie pierdziel. Dodać sensowny procent na to by można było trafić to +6 i maksymalny unikat u tego buraka co lubi palić itemy to dać na +7 rozłożyć to tak byś nie musiał robić 100 scalen jednego gówna dało się trafić to +7 nwm dać szansę na +7 2% na +6 5% na +5 10% na +4 13% na +3 15% na +2 20% +1 43% i 2% szansy na spalenie i gitara by była. A zwiększyć też możliwość dropniecia unikatu ze np max byłby +12 albo +15 i szanse na dropa też trochę zwiększyć z +15 macie możliwość popisu na % dropa tak żeby chociaż na te +15 szansa byłaby np 0.01% chodzi o to by był jakiś cień szansy by była to rzadkość. Można to dołożyć do tego co można zmienic.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016