Create an account

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO DALEJ

dobry pomysl
Reply

Najazdy będą napewno już są testowane, depo zrobione, podpowiedzi dla new graczy zrobione, guild house na ukończeniu, quest old castle siedzę dziś od 9 rano już 50% zrobione. Co więcej nie wiem daily moby mam nadzieję, że się uda
Reply

(04-24-2021, 03:28 PM)Rian Wrote: Najazdy będą napewno już są testowane, depo zrobione, podpowiedzi dla new graczy zrobione, guild house na ukończeniu, quest old castle siedzę dziś od 9 rano już 50% zrobione. Co więcej nie wiem daily moby mam nadzieję, że się uda

Jak wygląda sprawa z systemem dredów będzie to sprawne a może jest sprawne ?
Reply

Jest już zrobione na teście i gotowe do wprowadzenia.
Reply

(04-25-2021, 06:16 PM)Rian Wrote: Jest już zrobione na teście i gotowe do wprowadzenia.

BUDZIMY SIE PO MAJOWCE !!! DODAJCIE NAJAZDY I EXP ZA DEDY I DZIALAJCIE SOBIE DALEJ !!!
Reply

ale cisza uh
Reply

Jakiś bug chyba bo update na majówkę nie wszedł
Reply

To racja. Brakuje na Kovlorii kilku cięższych i dłuższych questów typu dh1 i dh2, a także daily bossów i fajnych itemów do zlocenia patrz feru ascedant na realu. Najazdy pamiętam z starej wersji i jakie to było "o kurwa" kiedy się szło sprzedać itemy na Doom, a tu tp do temple po zejściu ze schodów, bo akurat był najazd i 5 meduz czekało na tego pechowca, lub gdy dało się map click z free na targ i budziłeś się obtoczony hordą madów i innych gówien, bo akurat był najazd - coś pięknego. Dużo na plus dla tej wersji to regulacja expowisk. To już nie jest to co było kiedyś, gdy schodziło się z dli na Salvanii i wchodziłeś na bulby i oczywiście temple xd. Respy mi się bardzo podobają, byłoby elegancko jakby raz w miesiącu były dodawane jakieś nowe lub cokolwiek, co na nowo można by zwiedzić. Jednak co do najazdów to np. usunąłbym all bossy poza omegą (która jest słaba w chuj jak na moje) i zamienił bossy z najazdów na te daily, ale np. drużynowe, bo bez reward chesta to bez sensu. Moim zdaniem najbardziej ludzi przyciagaja (patrzac na real) wlasnie takie rzeczy typu: daily bossy, taski na; addony, itemy itp, coś co daje jakieś zajęcie poza biciem lvla
Reply

Tak mam poślizg. Bili odszedł z serwera nie ma czasu na hobby Smile Mam już trochę na (mini update) w next tygodniu wprowadzę to co jest gotowe. Myślę, że old castle jest dobrym questem w sumie jest daily questem na zethara. A co będzie dalej nie wiem jest ciemo i tyle nie będę nikomu tu mówił, że serwer się odrodzi z popiołów bo sądzę, że tego nie da się zrobić. Trzeba nowej ekipy nowego podejścia do serwera (oczywiście nie takiego jak James). Coś postaram się wymyśleć nie wiem jak ale coś zrobię.
Reply

Walczymy do końca
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016