Create an account

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na *TUTORA*

Szanowni Gracze!
Start serwera odbędzie się dzisiaj (25.01) o godzinie 20:00.

Z okazji startu organizujemy rekrutację na Tutora. Myślisz, że nadajesz się do naszej ekipy? Jesteś komunikatywny? Lubisz pomagać? - To moment dla ciebie, postaramy się wyłonić jedną lub więcej osób które dostaną szansę współpracy z nami. Jeżeli masz chęć spróbować swoich sił w ekipie to zgłoś się!

Jakie możliwości ma Tutor?
- Możliwości pisania kolorem Pomarańczowym,
- Mozliwość stałego kontaktu z członkami Ekipy,
- Wpływ na rozwój serwera,
- Dostęp do Report Rule Violation
- Darmowy PACC na okres 30 dni (Jeżeli będziemy zadowoleni z danej osoby, oferujemy darmowy dostęp do pacca na większą ilość dni)

Swoje podania prosimy przesyłać w komentarzach do tego posta.
Co powinno zawierać podanie?
Odpowiedzi na pytania:

Quote:1. Nick z serwera (Wszystkie które do tej pory używałes): 
2. Staż gry (Ile przegrałes na kovlorii?: 
3. Wiek:
4. Ile czasu planujesz spędzać na serwerze w ciągu tygodnia?:
5. Znajomość tibii skala 1-10:
6. Znajomość Kovlorii skala 0-100%:
7. Argumenty dlaczego akurat ciebie mamy wybrać?:
8. Czy jestes kulturalny?:
9. Czy miałeś kiedykolwiek jakąś posadę (jak tak to gdzie i przez jaki okres):
10. Jeżeli miałes posadę to czemu już jej nie masz?:
11. Największy poziom jaki osiągnałes na Kovlorii to?:
12. Czy udało ci się wykonać quest zwany Brekh?:
15. Dodatkowe informacje o tobie.:

__

Podanie może nadesłać każdy. Podania pozytywnie rozpatrzone będą ogłoszone do końca tego tygodnia, jeżeli uznamy osobę za wartą uwagi - skontaktujemy się prywatnie a ta osoba bo odpowiedzi na kilka dodatkowych pytań otrzyma rangę Tutora.

Życzymy powodzenia Kovloria Team
Reply

Exclamation 
1. Nick: Omeser, Sers
2. Staż gry: od Landorii
3. Wiek:27
4. Ile czasu planujesz spędzać na serwerze w ciągu tygodnia?:10-30h
5. Znajomość tibii skala 1-10:10
6. Znajomość Kovlorii- 95%
7. Argumenty dlaczego akurat ciebie mamy wybrać?: Zawsze chętny do pomocy bez względu na to kto jej potrzebuje
8. Czy jestes kulturalny?: Oczywiście
9. Czy miałeś kiedykolwiek jakąś posadę (jak tak to gdzie i przez jaki okres): Tutor na dwóch edycjach
10. Jeżeli miałes posadę to czemu już jej nie masz?: Duża rotacja w teamie
11. Największy poziom -1.9k?
12. Czy udało ci się wykonać quest zwany Brekh?:Tak
15. Dodatkowe informacje o tobie.: Fan kuchni azjatyckiej, w wolnych chwilach kopie łopatą na Faccu poszukując Old Castle
Pozdro Big Grin

Zaakceptowane Rian
Reply

Exclamation 
1. Nick z serwera (Wszystkie które do tej pory używałes):  Cokolwiek No, Mufie - na starych było mnóstwo nicków ale mało co pamiętam Big Grin
2. Staż gry (Ile przegrałes na kovlorii?: przegrałem kupe kasy... Big Grin i czasu niestety też Smile
3. Wiek: 25
4. Ile czasu planujesz spędzać na serwerze w ciągu tygodnia?: Pewnie w okolicach 30h
5. Znajomość tibii skala 1-10: Nowej Tibii nie znam za wiele, starą znam dosyć dobrze na takie 8 Smile
6. Znajomość Kovlorii skala 0-100%: 50%
7. Argumenty dlaczego akurat ciebie mamy wybrać?: bo dużo w ostatnich czasach pomagałem ludziom i w testach założycielom Wink
8. Czy jestes kulturalny?: Jasne, aczkolwiek lubię sobie przeklnąć od czasu do czasu :>
9. Czy miałeś kiedykolwiek jakąś posadę (jak tak to gdzie i przez jaki okres): Kiedyś chwile byłem jako spawacz w ciekawej firmie Big Grin
10. Jeżeli miałes posadę to czemu już jej nie masz?: Bo się przebranżowiłem w IT
11. Największy poziom jaki osiągnałes na Kovlorii to?: koło 1k?
12. Czy udało ci się wykonać quest zwany Brekh?: Nie ale biegałem kilka razy Smile
15. Dodatkowe informacje o Tobie: Lubię się śmiać i testować <3 uwielbiam testować Big Grin mam niepopularną opinię iż Cyberpunk 2077 jest najlepszą grą świata Smile

Zaakceptowane Rian.
Reply

1. Nick z serwera : Sivin
2. Staż gry : od 2011r ^^ ("rozdanie itemów z SMS SHOP nastąpi o 20:00") Tongue
3. Wiek : 26
4. Ile czasu planujesz spędzać na serwerze w ciągu tygodnia : 25-35h Pn-Nd
5. Znajomość Tibii skala : Nowej Tibii za bardzo nie znam lecz ogólnie takie 7/10
6. Znajomość Kovlorii : 90%
7. Argumenty dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać : Uważam że nadaje się do pomagania innym i przyda się dodatkowy Tutor z zapleczem czasu ^^
8. Czy jesteś kulturalny : Oczywiście że tak Smile)
9. Czy miałeś kiedykolwiek jakąś posadę? : Monter Wind We Francji 
10. Jeżeli miałeś posadę to czemu już jej nie masz? : Chęć powrotu do Polski wygrała : PP
11. Największy poziom jaki osiągnąłeś na Kolvorii? : Myślę że coś około 1k? 
12. Czy udało Ci się wykonać quest zwany Brekh ? : Próbowałem lecz jeszcze wszystko przede mną ^^
15. Dodatkowe informacje o sobie : Pomagam każdemu w potrzebie prywatnie jak i służbowo ^^ , gotowanie , motoryzacja i wiele innych Tongue 

Akceptuje poszło
Reply

1. Nick z serwera (Wszystkie które do tej pory używałes): srorkov
2. Staż gry (Ile przegrałes na kovlorii?: od pierwszy edycji praktycznie
3. Wiek:25
4. Ile czasu planujesz spędzać na serwerze w ciągu tygodnia?: 5-10?
5. Znajomość tibii skala 1-10: 7
6. Znajomość Kovlorii skala 0-100%: 70%?
7. Argumenty dlaczego akurat ciebie mamy wybrać?Confusedtaram sie pomoc nowym gracza ogarnac co i jak pozatym czesto po pracy sprzedam sporo czasu na kov ;p
8. Czy jestes kulturalny?: jasne ze tak !
9. Czy miałeś kiedykolwiek jakąś posadę (jak tak to gdzie i przez jaki okres):nie
10. Jeżeli miałes posadę to czemu już jej nie masz?:nie
11. Największy poziom jaki osiągnałes na Kovlorii to?:1.5k
12. Czy udało ci się wykonać quest zwany Brekh?: probowalem na poprzedniej nie udalo sie
15. Dodatkowe informacje o tobie.: robol z krwi i kosci
Reply

^ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Reply

Polecam ^ pomaga na g chacie i rzadko uzywa slow uznawanych za wulgarne typu "chuj"
Reply

Ok
Dzieki
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016