Create an account

Shoutbox archive
serwer zamkniety?
oraz infinity gms XD
odpal evo edycje z lotem x5 to bedzie co robic xD ten server zabil sie sam z powodu przymusu stawiania cash makerow
ps. jak juz mowisz ze masz wyjebane to daj wszystko za free i zrob test serwer bo i tak masz dedyka wykupionego
Wolę raffu
salpsana wezcie
SZUKAM EKIPY NA ANNI
Miłego wieczorku życzę
Pamietaj, ze miałem dostęp do forum i website od strony backendu. Ja jestem zabezpieczony Smile
Ciesz się, ze siedze cicho co do niektórych spraw, ale używając mego imienia wywołujesz mnie do tablicy.
pov: Rian mysli, ze znalazł frajera i będzie mu za frajer budował serwer
Przeciez strone to byś chyba do dzisiaj robił Smile
Jestescie wspólnie wszyscy cwaniacy którym zalezało aby tylko zarobić jak najwiecej $ na samej kovlorii. Wykorzystanie mnie do zrobienia praktycznie całej strony, i wielu innych rzeczy to był też wasz plan. Ciągle myslales, ze ja się nie zabezpiecze w zaden sposób? Traktowałes mnie jak pracownika, spamując mi dzień w dzień - mimo, ze nic z tego nie miałem mimo twoich zapewnień. Zastanów się nad tym co Bilii zrobił grając kilkoma postaciami a co ja Smile
Mariusz Smile tak uważasz? To jestes w błędzie. Gdybyś reagował na moje prośby aby zrobić cos z twoim bratem, aff tzn Bilim - aby nie grał i nie bił graczy to nie skonczyłoby się to tak. Sama historia z przypisaniem mnie do gracza wyszła wam dość ciekawie bo taki Klaun jak Ymcio np w to uwierzył i nawet mnie zbeształ Smile Dlaczego Mariusz, dlaczego Brat? Nie pierwszy raz widze, jak posługujesz się moim imieniem tutaj - wciąż boisz się, ze wspolnie z krecikiem odpalimy serwer i ludzie będa wolec grac u nas? To prawda
Wiem, że Jacobs uświadczył mnie w tym, że nie da się z nikim współpracować..
Heja Smile Ekipy nie mam taką miał być Kuba który jak wiemy wolał napierd.. graczy z żalem, że nic z serwera nie miał. Rebell, Koval, Bili maja w dupie całą tą zabawę z serwerem. Ja nie wiem co zrobię sam nie mam aż tyle czasu za to wszystko. Sądzę, że serwer zejdzie własną śmiercią Smile
/b draken
GMHASTE
Zmień dilera albo bierz mniej , naprawdę
taktyczne xD

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016